دیشب، رئال مادرید، توی سانتیاگو برنابئو باید به مصاف اوساسونایی می رفت که طی پنج هفته گذشته لالیگا شکست نخورده بود، و رئال در صورت پیروزی می تونست به صدر جدول برسه! اما نکته جالب بازی دیشب، ترکیب ابتدایی رئال برای شروع مسابقه بود. خط حمله رئال رو این بار نه بنزما 31 ساله (که آقای گل لالیگا هم هست) و گرت بیل 30 ساله و ادن هازارد که لوکاس وازکر و لوکا یوویچ 21 ساله و وینیسیوس 19 ساله تشکیل می دادند. و در خط دفاع هم اودریوزولای جوان جای کارواخال رو گرفته بود. به نظر می رسید زیدان ریسک زیادی کرده سر این بازی! 

اما نتیجه این شد که رئال نه تنها بازی رو دو هیچ  با گل های وینیسیوس و رودریگو 17 ساله برد  و به صدر جدول رسید، بلکه کاری کرد که خودم به عنوان کسی که تقریبا همه بازی های رئال رو تماشا می کنم بعد از مدت ها از بازی این تیم لذت ببرم!

از دیشب تا حالا دارم به این فکر می کنم که چی میشد اگر هر مجموعه و سازمان و شرکتی، زین الدین زیدانی داشت که حاضر بود به جوان هاش اعتماد کنه و بعضی وقت ها ادن هازارد 100 میلیون یورویی رو نیمکت نشین کنه و به جاش وینیسیوس 19 ساله و رودریگو 17 ساله رو بیاره تو زمین! اودریوزولایی رو به کارواخال ترجیح بده که از این سر زمین تا اون سرزمین با چه انگیزه ای میدوئه تا نکنه یه وقت توپی از سمت راست زمین رد بشه!

با همه این تفاسیر و با همه اشتباهاتی که بعضا بازیکنان توی زمین داشتند، بازی دیشب رئال مادرید رو به هیچ وجه فراموش نمی کنم، شاید به خاطر اشک های وینیسیوس جونیور بعد از زدن اولین گلش...